Profesionální údržba zeleně

O firmě

Počátky firmy sahají do roku 2006, v té době dva společníci Ing. David Michovský a Bc. Michal Halík založili živnost se zaměřením na poskytování služeb pro zahradnictví a lesnictví. Získáváme první klienty, zatím spíše z řad soukromých osob či drobných živnostníků.

V následujícím roce vzniká název Dřevorubec včetně své internetové prezentace. V roce 2008 rozšiřujeme naši nabídku služeb o výškové práce a prodej palivového dřeva. Marketingovou činností posilujeme naší pozici na trhu, takže i v období hospodářského poklesu získáváme nové klienty, začínáme se zúčastňovat prvních nabídek do výběrových řízení státních zakázek. V rámci naší snahy o neustálé zvyšování kvality poskytovaných služeb jsme úspěšně absolvovali a získali nezbytné certifikáty.

Na jaře roku 2010 vzniká právnická osoba Dřevorubec s.r.o.. Značka Dřevorubec s.r.o. se stala synonymem pro kompletní péči o zeleň nejen v Ústeckém kraji. Pro lepší prezentaci založené obchodní společnosti jsme vytvořili novou podobu internetových stránek.

V červnu roku 2011 jsme otevřeli novou pobočku v Jihlavě a rozšířili jsme svou působnost do dalších krajů, především pro oblast Moravy.

Záruka naší kvality

Významným rysem celé produkce společnosti Dřevorubec s.r.o. je důraz na kvalitu nabízených služeb, profesionální přístup k zákazníkům a vlastní odborné i morální kvality.

Používáme

Již od samého začátku používáme výrobky firem Stihl, Lanex, Fiskars, DINO Lift, Rock Empire, DeWALT, s jejichž kvalitou můžeme být spokojeni jak my, tak především naši zákazníci.

Podporujeme

Pro rok 2010 jsme sponzorovali závod pětičlenný týmů o titul Uhelný muž 2010.

Vize do budoucna

Společnost je schopna plnit, a také plní, své smluvní závazky a má přiměřeně vlastních prostředků jak pro rozvoj stávajících obchodních aktivit, tak i pro modernizaci své technické základny. Současnou snahou je vždy reflektovat aktuální potřeby cílových skupiny. Samozřejmostí je také pokračování v rozšiřování kvalitních služeb.Zpět